-
Create Your Own 500g Pick n Mix (10 Sweets Max)
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Halloween Mix 1kg (Pre-made)
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Original Toffee Crumble Bag 150g
- Regular price
- $1.00
- Sale price
- $1.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Wonder Liquorice Mix (Fini) 1kg
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Foam Mix 1kg (Pre-made)
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Screamers Blue Razz Big Lick 60ml
- Regular price
- $1.00
- Sale price
- $1.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Screamers Purple Razz Big Lick 60ml
- Regular price
- $1.00
- Sale price
- $1.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Rowntree's Pick & Mix Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 120g
- Regular price
- $1.00
- Sale price
- $1.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock
-
Chocolate Limes Sugar Free (75g)
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Strawberry Sherbets Sugar Free (75g)
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Chocolate Eclairs Sugar Free (75g)
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Mintoes Sugar Free (75g)
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Barley Sugar Sugar Free (75g)
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Mint Humbugs Sugar Free (75g)
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Sherbet Lemons Sugar Free (75g)
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Jakemans Throat And Chest Sugar Free Bag 50g
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Blackurrant and Liquorice Sugar Free (75g)
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Rum & Butter Sugar Free (75g)
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock
-
Create Your Own 1kg Pick n Mix (15 Sweets Max)
- Regular price
- $13.00
- Sale price
- $13.00
- Regular price
-
$17.00 - Unit price
- per
Out of Stock -
Create Your Own 2kg Pick n Mix (20 Sweets Max)
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
$28.00 - Unit price
- per
Out of Stock -
Create Your Own 500g Pick n Mix (10 Sweets Max)
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Create Your Own 250g Pick n Mix (6 Sweets Max)
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
$7.00 - Unit price
- per
Out of Stock -
Create Your Own 3kg Pick n Mix (30 Sweets Max)
- Regular price
- $34.00
- Sale price
- $34.00
- Regular price
-
$41.00 - Unit price
- per
Out of Stock -
Create Your Own Pick n Mix Sweet Tub (500g)
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Create Your Own 2kg Pick n Mix Tub with Handle (20 Sweets Max)
- Regular price
- $24.00
- Sale price
- $24.00
- Regular price
-
$26.00 - Unit price
- per
Out of Stock -
Create Your Own Giant Cables Pouch
- Regular price
- $7.00
- Sale price
- $7.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Create Your Own Pick n Mix Sweet Jar (200g) (Max of 6 Sweets)
- Regular price
- $6.00
- Sale price
- $6.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Sweet Platter - Create Your Own
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock
-
Liquorice Cream Rock 250g Grab Tub (Halal)
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Dolly Mixtures 250g Grab Tub
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Vanilla Fudge 250g Grab Tub
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Haribo Rhubarb and Custard 250g Grab Tub
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Milk Chocolate Beans 250g Grab Tub
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Jelly Beans 250g Grab Tub
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Assorted Pencils 250g Grab Tub (Halal)
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Rum and Raisin Fudge 250g Grab Tub
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Irish Whiskey Fudge 250g Grab Tub
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Toffee Bon Bons 250g Grab Tub (Vegetarian)
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock
-
Cola Reindeer
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Caramel and Vanilla Elves
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Green and Red Candy Canes
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Blackcurrant Penguins
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Create Your Own Snowman Sweet Jar (6 Sweets Max)
- Regular price
- $13.00
- Sale price
- $13.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Snowman Sweet Jars (Empty)
- Regular price
- $4.00
- Sale price
- $4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Crazy Candy Factory Gummy Noodles 63g
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Cadbury Creme Egg Bar 123g
- Regular price
- $2.00
- Sale price
- $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Raspberry Marshmallow Whips
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock
-
Tutti Frutti Pencils
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
$2.00 - Unit price
- per
Out of Stock -
Raspberry Pencils
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
$2.00 - Unit price
- per
Out of Stock -
Haribo Rhubarb & Custard
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Strawberry Pencils
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
$2.00 - Unit price
- per
Out of Stock -
Cherry Pencils
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Apple Pencils
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Coconut Mushrooms
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Choc Nibbles
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Blackcurrant Pencils
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Tongue Painters
- Regular price
- from $2.00
- Sale price
- from $2.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock
-
Two for £10 (1kg Fizzy/1kg Gummy) (Pre-Made)
- Regular price
- $13.00
- Sale price
- $13.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Pick n Mix 1kg (Pre-made)
- Regular price
- $7.00
- Sale price
- $7.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Jelly Mix 1kg (Pre-made)
- Regular price
- $7.00
- Sale price
- $7.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Fizzy Jelly Mix 1kg (Pre-made)
- Regular price
- $7.00
- Sale price
- $7.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Liquorice Assortment Mix 1kg (Pre-made)
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
3kg Jelly/Fizzy/Pick n Mix (Pre-made)
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
1kg Christmas Mix (Pre-Made)
- Regular price
- $11.00
- Sale price
- $11.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Halloween Mix 1kg (Pre-made)
- Regular price
- $8.00
- Sale price
- $8.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Chocolate Mix 1kg (Pre-Made)
- Regular price
- $12.00
- Sale price
- $12.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock -
Blue Sweet Mix 1kg (Pre-made)
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Out of Stock

Free Shipping
When you spend £15 and over shipping is completely free of charge (UK customers only)

Delivery Times
Please allow 2-5 working days for delivery to take place.

Contact Us
If for any reason you need to contact us, please email us at hello@joyofsweets.com

5 Star Health Rating
https://ratings.food.gov.uk/business/en-GB/1571289/Joyofsweets.com-Newcastle-Upon-Tyne